Indywidualne programy odchudzające
Najskuteczniejsza diagnostyka alergii pokarmowych
Ocena mikroflory jelitowej
Dietoprofilaktyka chorób cywilizacyjnych
Żywienie w chorobach autoimmunologicznych
Umów się na wizytę - tel.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?  W trakcie pierwszego spotkania chcemy uzyskać jak najwięcej informacji na temat Twojego stylu życia, zdrowia, aktywności fizycznej oraz upodobań kulinarnych. Informacje te posłużą nam do ułożenia jadłospisów, które będą smaczne i proste w realizacji. W tym celu:
 

Ważne, aby zawarte w nim informacje były zgodne z rzeczywistością, a więc zanotuj na bieżąco co trafia do Twoich ust, o której godzinie i w jakiej ilości. Nic nie zmieniaj ponieważ będziemy omawiać Twój dotychczsowy sposób odżywiania i popełniane błędy (jeśli je popełniasz). Jeśli nie masz możliwości wydrukowania dzienniczka, notuj wszystko zgodnie z instrukcją na zwykłej kartce.
 
  • Pobierz i wypełnij ankietę żywieniową (w przygotowaniu)
​Podczas wizyty w poradni nie sposób omówić szczegółowo wszystkie zagadnienia związane z odżywianiem, stanem zdrowia czy aktywnością fizyczną. Czasami jest tego tak dużo, że na wszystko zabraknie czasu, ale bywa, że o tych mniej istotnych sprawach zwyczajnie zapomnisz. Dlatego właśnie warto przed wizytą wypełnić ankietę. Przypomnij sobie wszystkie Twoje choroby i dolegliwości, przygotuj listę leków i suplementów, które obecnie przyjmujesz. Zastanów się, które produkty lubisz jeść najbardziej, po zjedzeniu których nie czujesz się najlepiej, a których nie jesteś w stanie nawet spróbować - to dla nas ważne informacje, które pomogą stworzyć dietę jak najbardziej dopasowaną do Twoich oczekiwań, preferencji i stanu zdrowia. Wypełnioną ankietę zabierz na pierwszą wizytę. Jeśli nie masz możliwości wydrukowania ankiety, zapisz te informacje na zwykłej kartce.
 
  • Na 24 godziny przed wizytą zrezygnuj z intensywnego wysiłku fizycznego,

  • W dniu wizyty zrezygnuj z picia kawy i napojów energetyzujących, a na 3 godz. przed wizytą nie pij i nie jedz – umożliwi to nam przeprowadzenie dokładnej analizy składu ciała,

  • Na wizytę ubierz się tak, aby bez problemu odsłonić bose stopy  - będzie to konieczne w celu prawidłowego wykonania  analizy składu ciała,

  • Jeśli masz  aktualne wyniki badań weź je ze sobą na pierwszą wizytę,
 
 
Jeśli istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do wykonania analizy składu ciała w oparciu o impedancję bioelektryczną - poinformuj nas o tym !!!